Serwis krzeseł i mebli biurowych

Nasza firma dodatkowo świadczy usługi z zakresu gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu krzeseł i foteli obrotowych. Czy wiedzą Państwo, że średniej klasy krzesło pracownicze, użytkowane w 8-godzinnym trybie pracy wymaga serwisowania już po dwóch latach użytkowania?

W oparciu o doświadczenie naszych fachowców wiemy, że najczęściej naprawa polega na poprawieniu mocowania podłokietników i oparcia. Nie zawsze jednak usterki są tak drobne. Często spotykamy się również z takimi problemami jak:

– uszkodzony siłownik gazowy (siedzisko opada lub pozostaje w najwyższym punkcie bez możliwości zmiany wysokości),
– przetarta lub uszkodzona tapicerka,
– złamane kółka,
– oraz pęknięta nakładka lub podstawa podłokietnika.

Serwisowanie krzeseł z No Name Office

Koszty usługi są szacowane po uprzednim przesłaniu zdjęć fotela oraz uszkodzonego elementu wraz z opisem usterki. Wycena serwisu jest przygotowywana indywidualnie i składa się na nią: ilość krzeseł do serwisu, rodzaj napraw oraz koszty dojazdu lub wysyłki. Istnieje również możliwość naprawy w siedzibie firmy klienta. W związku z czym nie musi on martwić się transportem lub wysyłką krzeseł. W przypadkach gdy serwis wymaga zamówienia nowego elementu, czas realizacji naprawy nie przekracza 2 tygodni.

Obawiają się Państwo, że krzesło jest już ”za stare” na serwisowanie? Spokojnie, jeżeli zaprzestano produkcji uszkodzonego krzesła i brak części zamiennych – zawsze mamy dla Państwa inne rozwiązanie. W ciągu kilku godzin przygotujemy atrakcyjną ofertę na zakup nowego krzesła obrotowego.

Jeżeli są Państwo zainteresowany naszą pomocą skontaktuj się z nami.

Quote Cart