Montaż mebli biurowych

Skorzystanie z usług profesjonalnej ekipy technicznej zajmującej się montażem mebli jest dla Państwa firmy bardzo korzystne i pomocne. Nasi pracownicy są wyposażeni w sprzęty, które pozwalają na szybkie i sprawne składanie nawet najbardziej skomplikowanych zestawów mebli. Podczas gdy nasi pracownicy będą zajmować się składaniem mebli, Państwa pracownicy skupią się na ważniejszych dla firmy sprawach. Zadanie będzie wykonane szybciej niż Państwo zakładali.

Profesjonalna obsługa logistyczna

Nasi specjaliści nie pierwszy raz składają meble biurowe, dlatego doskonale zdają sobie sprawę, jak ważną rolę w tej dziedzinie odgrywa logistyka. Dzięki planowaniu można uniknąć sytuacji, w której złożony mebel należy przenieść o kilkadziesiąt metrów. Fachowcy zanim przystąpią do montażu upewnią się, gdzie zamierzamy umieścić meble biurowe, a następnie wybiorą dogodne miejsce na ich składanie. Takie działania pozwalają zaoszczędzić wiele czasu i pracy.

Sprawdzamy miejsce montażu pod kątem możliwości wniesienia, czy dojazdu samochodów do rozładunku.

Dostawa mebli biurowych No Name Office jest dobrze przemyślana na każdym etapie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jakiekolwiek niedopatrzenia z naszej strony mogą sprawić Klientom kłopot. Dokładamy więc wszelkich starań, żeby ich uniknąć.

Naszym celem jest perfekcyjne wykonanie zadania, bez dodatkowych nakładów czasu, pracy i pieniędzy. Kładziemy szczególny nacisk na to, żeby nasza praca była jak najmniej uciążliwa dla otoczenia. Po wykonaniu montażu mebli fachowcy dokładnie sprzątają stanowisko pracy.

Quote Cart