Zdajemy sobie sprawę, że konieczność transportu mebli na własną rękę może okazać się kłopotliwa.

Firma No Name Office wychodzi naprzeciw swoim Klientom i oferuje transport mebli nie tylko na terenie całej Polski ale również innych krajów Europy.

Posiadamy własne samochody dostawcze i najlepszych kierowców, dlatego możemy z czystym sumieniem obiecać, że meble biurowe dotrą do naszych Klientów w krótkim czasie.

Rozładunek i wniesienie mebli do siedziby Klienta

Niektóre firmy transportowe wprawdzie oferują przewiezienie mebli pod wskazany adres, jednak zdarza się, że kierowcy odmawiają wniesienia (często ciężkich) przedmiotów do wnętrza.

Możesz mieć pewność, że w przypadku dostaw z No Name Office takie kłopotliwe sytuacje nie będą miały miesiąca. Osoby odpowiedzialne za transport mebli wniosą je do mieszkania lub siedziby firmy.

Pragniemy podkreślić, iż nasi pracownicy mają doświadczenie w transportowaniu mebli biurowych, dlatego są w stanie zabezpieczyć je w taki sposób, aby nie doznały żadnych uszkodzeń podczas transportu.

Transport własnym samochodem dostawczym

Firma No Name Office posiada własną flotę samochodów dostawczych, dzięki czemu zamówienie na każdym etapie jest realizowane przez nas. Nasze samochody są doskonale przystosowane do przewożenia mebli biurowych, a kierowcy są jednocześnie ekspertami od ich montażu. Dla wszystkich zatrudnionych przez nas pracowników priorytetem jest zadowolenie Klienta. Korzystanie z naszych usług jest więc nie tylko opłacalne, lecz również przyjemne i bezpieczne.

Posiadanie własnej floty aut sprawia, że każde zamówienie realizujemy w maksymalnie krótkim czasie, co zdecydowanie ma wpływ na poziom zadowolenia osób korzystających z naszych usług.

Zabezpieczamy towar podczas transportu

Mamy doświadczenie w przewożeniu mebli, dodatkowo nasze auta dostawcze są znakomicie przystosowane do tego celu. Zainwestowaliśmy również w przeszkolenie pracowników, którzy potrafią doskonale zabezpieczyć meble, a także przewozić je w odpowiedni sposób.

Każdy dostarczany przez nas mebel jest starannie zapakowany, a także przypięty specjalnymi pasami, co wyklucza powstanie uszkodzeń mechanicznych nawet podczas większych wstrząsów. Nasi kierowcy od lat przewożą nawet najdelikatniejsze meble (posiadające elementy szklane) i robią to po mistrzowsku.

Klienci korzystający z naszych usług mogą mieć pewność, że wszystkie zamówione meble i sprzęty dotrą we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie.

Quote Cart