Leasing to szybka i łatwa metoda finansowania.

Kupowanie mebli do nowego biura jest rozwiązaniem kosztownym, które może być kłopotliwe dla małych firm lub start-upów, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. 

Pamiętajmy, że dobrze wyposażone biuro jest wizytówką naszej firmy. Ma wpływ na to jak pracownicy, a także osoby z zewnątrz oceniają nas jako przedsiębiorców. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że stworzenie atrakcyjnego biura, które umożliwi nam komfortową pracę jest kosztowne. Do niezbędnego minimum należą takie meble jak biurka, krzesła lub fotele biurowe, a także profesjonalne szafy na dokumenty. Należy pamiętać także o efektywnym systemie oświetleniowym. W większości wypadków okazuje się niestety, że zakupy do biura są znacznie większe niż to sobie zaplanowaliśmy. Koszty mogą przewyższyć możliwości małej firmy, dlatego leasing może okazać się dla niej najlepszym rozwiązaniem.

Leasing mebli biurowych wydaje się bardzo korzystnym wyborem. Jest on łatwą, a do tego szybką metodą finansowania. Często też okazuje się, że wzięcie mebli w leasing jest znacznie tańsze niż zaciągnięcie kredytu w banku. Dużym udogodnieniem jest również fakt, że raty leasingowe można rozliczać w kosztach firmy.

Leasing w przeciwieństwie do kredytu nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń. Żeby korzystać z mebli nie potrzebujemy wkładu własnego. Zazwyczaj zaraz po podpisaniu umowy można korzystać z wymarzonych mebli. Firmy leasingowe chętniej niż banki podejmują współpracę z młodymi firmami.

Współpracujemy z kilkoma towarzystwami leasingowymi

Firma No Name Office współpracuje z kilkoma towarzystwami leasingowymi, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na atrakcyjne oferty. Nasza firma kompleksowo wesprze Państwa w uzyskaniu finansowania.

Quote Cart