Stoły, Meble konferencyjne

Meble konferencyjne i stoły konferencyjne No Name Office to najwyższej klasy produkty wyposażania wnętrz biur, sal audytoryjnych i innych przestrzeni użytkowych. Proponujemy Państwu duże i małe stoły dopasowane do indywidualnych potrzeb, z których wszystkie charakteryzują się wysoką ergonomią i gwarantują optymalne warunki do pracy dla kadry pracowniczej oraz menadżerskiej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Katowicach.

6 wiodących producentów mebli i stołów konferencyjnych w No Name Office. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą podzieliliśmy według producentów: Pedrali, Mebelux, Bejot, Profim, Estel oraz RBM.

Stoły i meble konferencyjne Mebelux

Kolekcja stołów konferencyjnych Mebelux została podzielona na kilka systemów: Profil, EVO, Aske, Brand i najnowszy Net, które zapewniają satysfakcjonującą trwałość na lata.

Do każdego ze stołów mogą Państwo dopasować zestaw krzeseł konferencyjnych.

Stoły i meble konferencyjne Bejot

W Państwa ręce oddajemy także zaprojektowane z wysoką dbałością o detale, stoły konferencyjne marki Bejot, które występują w kilku różnych wersjach kolorystycznych i wykończeniowych.

Stoły i meble konferencyjne Estel

Nowoczesne, trwałe stoły Estel to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Ze względu na swoją budowę, wszystkie modele z tej serii mogą być zestawiane w moduły i to w różnych konfiguracjach.

Oferta uzupełniająca: meble i akcesoria do stołów

Na naszą ofertę uzupełniającą składają się moduły gniazd do stołów i mebli konferencyjnych (mediaporty), koszyki i osłony na kable oraz wiele innych akcesoriów.

Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach

Quote Cart