.mdd LOTUS sofy i fotele

Odkryj wszystkie twarze Lotusa i znajdź swój komfort!

Opis

LOTUS, nowoczesna kolekcja siedzisk stworzona przez Yonoh Studio, to idealne połączenie komfortu, stylu i zasad zrównoważonego rozwoju. Wykonane z precyzją, sofy LOTUS zostały zaprojektowane tak, aby z łatwością dostosować się do potrzeb użytkownika.

Dopasowanie sofy do wymagań jej użytkowników jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Użytkownik może konfigurować różne aspekty: formę podłokietników lub ich brak i szerokość siedziska. Lotus zapewnia niezliczone opcje konfiguracji, w tym dłuższy moduł – szezlong – idealny do domowego salonu. Dzięki szerokiej gamie materiałów tapicerskich, zawsze znajdzie się tkanina – być może również pochodząca z recyklingu i nadająca się do recyklingu – która doskonale dopasuje sofę do przestrzeń. LOTUS pozwala tworzyć wygodne i przytulne strefy wypoczynkowe we wnętrzach mieszkalnych, a także biurach i przestrzeniach publicznych.

Poznaj przyszłość komfortu, designu i zrównoważonego rozwoju dzięki Lotus, kolekcji odzwierciedlającej nowoczesne wartości, które połączyły Yonoh i .mdd.

Informacje dodatkowe

Cena netto:

od 8.270,00 zł

Parametry techniczne

  • Oparcie – pianka cięta, gęstość 35 kg/m³, tapicerowana;
  • Siedzisko – stelaż z ramy stalowej ze sprężynami; pianka cięta, gęstość 35 kg/m³; tapicerowane;
  • Poducha – silikon + pianka poliuretanowa (50:50), tapicerowana;
  • Stopki – metal malowany proszkowo, kolor: czarny; brak regulacji wysokości;
  • Podłokietniki (opcja z dopłatą): wąskie – stelaż ze sklejki, pianka cięta, gęstość 35 kg/m³, tapicerowane; szerokie – stelaż z materiałów drewnopochodnych, pianka cięta, gęstość 35 kg/m³, tapicerowana

Pliki do pobrania

lotus_MDD_3D

Quote Cart