Profi’m jest to jeden z czołowych producentów krzeseł i foteli (a także innych mebli) biurowych w Europie, który ma swoją siedzibę w Turku. Firma powstała na początku lat dziewięćdziesiątych i od tego czasu jej priorytetem jest tworzenie siedzisk biurowych zwracających uwagę nie tylko wzornictwem, solidnym wykonaniem, ale przede wszystkim ergonomią. W tej chwili sprzedaje ona swoje produkty w trzydziestu krajach.

Specjaliści z firmy Profi’m doskonale zdają sobie sprawę, że krzesła biurowe mają ogromny wpływ na jakość pracy, samopoczucie, a w dłuższej perspektywie czasu również stan zdrowia osób z nich korzystających. Z tego względu dokładają wszelkich starań, żeby zminimalizować szkodliwy wpływ pracy siedzącej na zdrowie pracowników biurowych.

Tworzenie nowoczesnych, przyjaznych człowiekowi mebli jest możliwe dzięki doświadczonemu zespołowi inżynierów z całego świata, własnej chromowni, wydziałowi metalowemu, wydziałowi pianek wylewnych i lakierni proszkowej.

Wyświetlanie 1–20 z 53 wyników

Do tej pory w portfolio marki Profi’m pojawiło się ponad pięćdziesiąt kolekcji mebli. Profi’m kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, czego efektem jest wprowadzenie Systemu Zarządzania Środowiskowego (certyfikat ISO 9001).

Wyroby marki Profi’m cechują się ciekawymi rozwiązaniami ergonomicznymi, bogatą kolorystyką, różnorodnością form i kształtów. W ofercie firmy można znaleźć meble pasujące do biur urządzonych w rozmaitej stylistyce. Tym co łączy tak różnorodne produkty jest solidne wykonanie i wykorzystanie najlepszych dostępnych na rynku surowców.

Quote Cart