Pedrali to włoska firma założona w 1963 roku w miejscowości Palazzolo sull’Oglio, która specjalizuje się w produkcji mebli biurowych, wyposażenia hoteli i restauracji, a także mebli przeznaczonych do użytku domowego.

Wszystkie produkty Pedrali powstają we Włoszech. Wytwarzane są tylko i wyłącznie z certyfikowanych surowców. Innowacyjne meble wynikiem owocnej współpracy z najlepszymi projektantami, którzy korzystają z takich materiałów jak metal, drewno, czy różnego rodzaju tworzywa sztuczne. Obecnie produkty marki Pedrali są sprzedawane w ponad stu krajach.

Meble biurowe włoskiego producenta charakteryzują się nowoczesnym designem, solidnym wykonaniem i ergonomią. W ofercie wyrobów przeznaczonych dla biur znajdują się między innymi krzesła i fotele biurowe, lady recepcyjne, krzesła i stoły konferencyjne, sofy, fotele, pufy, designerskie panele akustyczne, czy efektowne wieszaki na ubrania.

Firma kładzie duży nacisk na ochronę ekosystemu, dlatego wybiera surowce, które nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska naturalnego (czego dowodem są posiadane certyfikaty). W 2017 roku Pedrali decyduje się na wykorzystanie bezpiecznych dla zdrowia farb na bazie wody.

Wyświetlanie 1–20 z 100 wyników

Quote Cart