Paragon

Paragon jest to angielska rodzinna firma, która specjalizuje się w produkcji wykładzin dywanowych w płytkach. Jej początki sięgają 1997 roku, w chwili obecnej posiada pięć zakładów produkcyjnych w Yorkshire i Derbyshire, i zatrudnia ponad 365 pracowników. Paragon jest członkiem National Floorcoverings Group.

Firma kładzie nacisk nie tylko na to, żeby jej produkty były nowoczesne, interesujące pod względem designu i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Jednym z jej priorytetów jest ochrona środowiska – techniki produkcji mają na celu ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Wszystkie wyroby marki Paragon spełniają najwyższe standardy jakościowe i środowiskowe, czego dowodem są posiadane certyfikaty: ISO 14001, a także ISO 9001: 2008 – w systemach zarządzania jakością.

Produkty marki Paragon są tworzone zgodnie z najbardziej rygorystycznymi brytyjskimi i międzynarodowymi standardami dotyczącymi palności, odporności na zużycie i trwałości kolorów.

W ofercie marki Paragon znajdują się dywany i płytki dla sektora komercyjnego, dywany spajane włóknem dla rynku edukacyjnego, a także specjalistyczne nawierzchnie sportowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Quote Cart