BGroup BETA panele akustyczne

Panele akustyczne BETA poza wzorowymi właściwościami akustycznymi pozwalają nadrukowywać dowolne obrazy lub kolory, a także wycinać jakikolwiek kształt idealnie wpisując się w stylistykę i wizję przestrzeni.

Opis

Panele akustyczne BETA to ekologiczny materiał pełniący funkcję izolacji cieplnej i dźwiękowej wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Nie zawiera chemicznych środków wiążących ani dodatków, posiada najlepsze wartości izolacyjne, jest trudnopalny, odporny na wilgoć, stabilny wymiarowo i wolny od pleśni i roztoczy.
Rewelacyjne panele akustyczne BETA pozwolą pracownikom wykonywać obowiązki w spokoju. To szeroki wachlarz możliwości w zakresie właściwej aranżacji przestrzeni w taki sposób, by zagwarantować jak najlepsze efekty. Seria BETA wychodzi naprzeciw potrzebom użytkownika, mając na uwadze osoby cierpiące na alergię lub astmę. Oprócz wykorzystania specjalnych materiałów, panele akustyczne BETA wyróżniają się wspaniałym designem, który sprawia, że zyskuje również wygląd biura. To świetne rozwiązanie do dużych pomieszczeń biurowych, które pozwala na wydzielenie mniejszych przestrzeni umożliwiających swobodną pracę bez konieczności słuchania tego, co dzieje się w innych częściach biura.

Informacje dodatkowe

Cena netto:

od 55,00 zł

Parametry techniczne

  • Rdzeń: panel z włókien poliestrowych
  • Wykończenie: materiał tapicerski

Pliki do pobrania

panele biurkowe_wymiary

panele kształtne scienne_wymiary

panele sufitowe_wymiary

panele ścienne_wymiary

panele wolnostojace_wymiary

bgroup_BETA_3D

Quote Cart