Panele akustyczne

Cisza jest niezbędna do komfortowej pracy w biurze. Wyciszenie przestrzeni biurowej jest ważne również z punktu widzenia zdrowia osób w niej przebywających. W salonie firmy No Name Office zlokalizowanym w Katowicach znajdą Państwo panele akustyczne, które raz na zawsze rozwiążą problem hałasu w biurze.

Dlaczego panele akustyczne są niezastąpione w dużych biurach?

W firmie, w której na otwartej przestrzeni pracuje duża grupa osób, hałas po pewnym czasie może stać się trudny do wytrzymania. Do typowych objawów przebywania w pomieszczeniach o podwyższonym natężeniu hałasu należą problemy z pamięcią i koncentracją. Z czasem mogą pojawiać się też poważniejsze problemy zdrowotne. Ludzie pracujący w ciągłym hałasie są rozdrażnieni, bardzo szybko się męczą, nie odczuwają również satysfakcji ze swojej pracy.

W trosce Państwa pracowników wybraliśmy najlepsze, nowoczesne panele akustyczne. Zdecydowaliśmy się na wybór rozwiązań proponowanych przez firmy Bejot, Estel, Marbet, Mebelux i Pedrali.

W panelach akustycznych, które można obejrzeć i przetestować w naszym salonie na terenie Katowic niezwykłe jest to, że są one połączeniem stuprocentowej skuteczności i urzekającej estetyki (oferujemy modele, które znakomicie wpiszą się w stylistykę każdego pomieszczenia). Szeroki wybór luksusowych produktów sprawi, że nasi Klienci znajdą rozwiązania, które sprawdzą się w ich biurach. Wykonane z solidnych materiałów panele zabezpieczą Państwa biura przed hałasem na długie lata.

Quote Cart