Oświetlenie biurowe

W portfolio No Name Office znajdą Państwo wysokiej jakości oświetlenie, które podzieliliśmy na kilka kategorii: biurowe, domowe oraz zewnętrzne.

W celu obejrzenia asortymentu, zapraszamy do naszego biura w Katowicach.

Oświetlenie do biura
No Name Office swoim klientom oferuje szeroki wybór specjalistycznego oświetlenia biurowego. W naszej ofercie posiadamy zarówno tradycyjne świetlówki liniowe jak i również ciekawe lampy sufitowe oraz podłogowe. Wszystkie produkty, które oddajemy do dyspozycji naszym klientom posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz są przystosowane do warunków biurowych. Innowacyjne układy optyczne zastosowane w oferowanych lampach, zapewniają duży komfort pracy oraz nie powodują zmęczenia podczas długiego przebywania w pomieszczeniu.

Oświetlenie do domu
W naszej ofercie poza klasycznym oświetleniem biurowym, znajdą Państwo również oświetlenie przeznaczone do użytku domowego. W ofercie można znaleźć nowoczesne designerskie projekty oraz tradycyjne lampy sufitowe, stołowe, biurkowe i podłogowe. Szeroki wybór wzornictwa oraz zróżnicowany asortyment sprawia, że nasze produkty pasują do wnętrz urządzonych w każdym stylu.

Oświetlenie zewnętrzne
Poza oświetleniem do domu i biura proponujemy Państwu również wysokiej jakości oświetlenie zewnętrzne. Nasza oferta bogata jest w ciekawe instalacje oświetleniowe, dzięki którym można stworzyć niepowtarzalne aranżacje zarówno w prywatnym ogrodzie jak i otoczeniu biura lub innego obiektu przemysłowego.

Zachęcamy do odwiedzenia nas w Katowicach.

Quote Cart