Meble recepcyjne

W ofercie Nonameoffice znajdą Państwo wysokiej klasy meble do wyposażania recepcji. Oferujemy szeroką gamę modeli mebli recepcyjnych najwyższej klasy. Sprawdź ofertę w naszych salonach w Katowicach i Krakowie.

Wyświetlanie 1–20 z 96 wyników

Co składa się na naszą ofertę mebli do recepcji?

Nasze portfolio zawiera meble najwyższej jakości z ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia. Dodatkowo charakteryzuje je zarówno klasyczny jak i nowoczesny design połączony z wysoką ergonomią. Oferujemy meble do recepcji wiodących producentów m.in.:

Meble recepcyjne na zamówienie

Nie ograniczamy się tylko do tradycyjnych krzeseł, lad, biurek czy stolików kawowych. Oferujemy meble nietypowe, o unikatowych projektach oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb naszego klienta. W razie wątpliwości polecamy skorzystać z pomocy naszego zespołu specjalistów Nonameoffice. Nasi pracownicy wspierają w zakresie optymalizacji oraz zagospodarowania powierzchni recepcji i lobby, proponują sprawdzone rozwiązania i przygotowują kompletne kosztorysy.

Nietypowe dodatki i meble do recepcji

Nonameoffice stawia na niestandardowe rozwiązania. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę mebli miękkich. Dostępne są różnego rodzaju sofy, pufy, fotele, krzesła i podnóżki. Posiadamy także serię mebli modułowych z których można tworzyć ciekawe aranżacje. Warto zwrócić uwagę też na designerskie dodatki. W ofercie znajdziemy niecodzienne wieszaki, ścianki działowe oraz dywany. Stanowią one ciekawe urozmaicenie dla powierzchni recepcji i lobby.

Zapraszamy do naszych salonów w miastach Katowice i Kraków

Quote Cart