W katalogu No Name Office znajdą Państwo szeroki wybór szaf biurowych od renomowanych producentów. Oferujemy szafy aktowe oraz ubraniowe. Zapraszamy do odwiedzenia nas w naszych salonie w Katowicach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Szafy aktowe

Szafa aktowa to obowiązkowy mebel w każdym biurze. Jest niezbędna do przechowywania dokumentów, akcesoriów, sprzętów elektronicznych.

W ofercie No Name Office znajdą Państwo szafy z różnego rodzaju frontami i mechanizmami zamykającymi, możliwością indywidualnego zaprojektowania wnętrza, wykorzystaniem najnowszych technologii (wentylacja) oraz w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.

Szafy ubraniowe

Żadne pomieszczenie, w którym na co dzień przebywa wiele osób nie może się obyć bez szafy do przechowywania ubrań. W zależności od przeznaczenia danego obiektu w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szafki idealnie dostosowane do obiektów sportowych, przemysłowych, tradycyjnych biur, gabinetów, a nawet prywatnych mieszkań. Różne rodzaje wykończenia, indywidualne podejście do każdego projektu oraz wyobraźnia naszych projektantów, pozwalają nam na tworzenie niepowtarzalnych aranżacji.

Szafy biurowe No Name Office

Meble biurowe No Name Office wykonane są z najwyższą precyzją oraz przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Renoma producentów z jakimi współpracujemy pozwala oferować naszym klientom pełną ochronę gwarancyjną.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt. Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze oraz zaprojektowaniu idealnej szafy biurowej, a także optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni pomieszczenia.

Quote Cart