Meble pracownicze

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą mebli pracowniczych. Na tę serię składają się gotowe systemy do montażu w biurach i gabinetach, w tym m.in. komody menadżerskie, biurka, stoliki, witryny oraz ścianki do dzielenia otwartych przestrzeni. Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach.

Naszym Klientom proponujemy wyłącznie najwyższej klasy meble o nowoczesnym wyglądzie oraz prostej i co za tym idzie niezawodnej konstrukcji.

Co wchodzi w skład mebli pracowniczych No Name Office?

No Name Office oddaje do Państwa dyspozycji kilkanaście kompletnych systemów mebli pracowniczych oraz ścianek działowych do zastosowania w biurach typu open space.

Nasza firma współpracuje z wiodącymi producentami: Mebelux, Estel, Fellows, Bejot i Profim, więc mogą być Państwo pewni, że każdy system to gwarancja trwałości na lata, wysokiego komfortu użytkowania i satysfakcjonujących wrażeń estetycznych.

Meble pracownicze z kolekcji Mebelux.

Na kolekcję mebli pracowniczych Mebelux składa się kilka różnych systemów, w których znajdziemy klasyczne meble gabinetowe, nieco surowe serie z modernistycznymi stanowiskami pracy oraz nowoczesne wzornictwo. Optymalne wymiary mebli ułatwiają rozsądne zagospodarowanie przestrzeni biurowej.

Media port: z myślą o nowocześnie urządzonych biurach

Media port to nowoczesne systemy portów meblowych, które łączą w sobie wysoką estetykę wykonania z atrakcyjną ceną i bardzo wysoką funkcjonalnością.

Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach

Quote Cart