Meble gabinetowe

W portfolio No Name Office znajdą Państwo wysokiej klasy meble do wyposażania powierzchni gabinetowych, biurowych i użytkowych.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w naszym salonie w Katowicach.

Oferta mebli gabinetowych

Meble gabinetowe to przede wszystkim biurka, krzesła, fotele, stoły i komody. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, wykonane przez wiodących producentów, w tym m.in.: Mebelux i Estel.

Dodatkową zaletą naszych mebli gabinetowych jest podwyższona odporność na eksploatację (ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy odbarwienia). Ponadto produkty No Name Office objęte są pełnym serwisem gwarancyjnym. Biurka, regały i stoły to elementy wykonane w całości z wysokogatunkowych płyt laminowanych, które doskonale znoszą ciągłą ekspozycję na promieniowanie ultrafioletowe, dzięki czemu nie wymagają regularnej pielęgnacji.

Dlaczego warto wybrać meble gabinetowe No Name Office?

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie meble najwyższej klasy, o podwyższonej żywotności. Ponadto prezentujemy szeroką gamę, różnych modeli krzeseł, regałów, biurek, mebli miękkich (tapicerowanych) oraz designerskich dodatków. Dodatkowo wszystkie nasze produkty objęte są pełną ochroną gwarancyjną.

Skorzystaj z pomocy fachowców!

Zespół No Name Office pozostaje do Państwa dyspozycji. Nasi eksperci pomogą nie tylko w doborze podstawowych mebli gabinetowych, ale i optymalnym zagospodarowaniu wnętrza. Projekty dopasowywane są do indywidualnych potrzeb Klientów.

W zakresie wyposażania wnętrz firma No Name Office współpracuje zarówno z małymi przedsiębiorcami, jak i największymi podmiotami gospodarczymi.

Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach

Quote Cart