Meblelux to fabryka mebli biurowych, która powstała w 1995 roku. Jej siedziba mieści się w Ostródzie, w południowo-wschodniej Polsce. Firma korzysta z wysokiej jakości materiałów, zainwestowała też w profesjonalne linie technologiczne przeznaczone do obróbki płyt wiórowych pokrytych laminatem.

Wyświetlanie 1–20 z 24 wyników

Mebelux kładzie nacisk na kompetentną obsługę klientów, przez co zyskała sobie miano jednego z najlepszych producentów mebli biurowych w kraju. Z jej oferty coraz częściej korzystają klienci zagraniczni.

Wyroby Mebelux powstają w najnowocześniejszych obiektach produkcyjnych zajmujących ponad dziesięć tysięcy metrów kwadratowych.

W ofercie wiodącego producenta mebli można znaleźć zarówno funkcjonalne meble biurowe, jak i meble przeznaczone do użytku domowego. Meblelux dla o to, żeby praca biurowa była jak najbardziej komfortowa dla użytkowników biur, dlatego stawia na innowacyjne rozwiązania takie jak biurka z regulacją wysokości, uniwersalne krzesła i fotele biurowe dostosowujące się do gabarytów pracownika, panele akustyczne, które są wyjątkowo skuteczne w pochłanianiu hałasu. Mebelux oferuje swoim klientom bardzo praktyczne akcesoria do mebli biurowych, takie jak na przykład media-porty, czy ładowarki zintegrowane z blatem.

Oferta mebli firmy Mebelux jest na tyle bogata, że pozwala urządzić zarówno klasyczne, jak i nowoczesne biuro. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości, trwałych materiałów, co pozwala na ich wieloletnie użytkowanie. Ich znakiem rozpoznawczym jest również niebanalna estetyka.

Quote Cart