Lira Lighting

Lira Lightning to firma zajmująca się tworzeniem systemów oświetleniowych, której korzenie sięgają 1983 roku. Przez pierwsze lata firma działała głównie na rynku meblowym. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych zajęła się tworzeniem kompleksowego wyposażenia dla hoteli i pensjonatów. Wówczas też pojawiło się zainteresowanie branżą oświetleniową – Lira Lightning stała się jednym z największych w Polsce dystrybutorów oświetlenia. W jej ofercie znajdowały się przede wszystkim najbardziej luksusowe produkty włoskich firm.

Współcześnie firma samodzielnie zajmuje się tworzeniem oświetlenia. Może się pochwalić nowoczesnym parkiem maszynowym, a także wykwalifikowaną kadrą. Dysponuje własnym laboratorium fotometrycznym, malarnią proszkową, czy innowacyjnymi maszynami do obróbki mechanicznej.

W swojej działalności Lira Lightning stawia na ciągłe badania i szukanie nowych rozwiązań, co umacnia jej rynkową pozycję.

Oferta Lira Lightning obejmuje systemy oświetleniowe o różnym przeznaczeniu. Dużą wagę przywiązuje do tworzenia oświetlenia biurowego.

Wyświetlanie 1–20 z 22 wyników

Quote Cart