LD Seating

LD Seating to założona w 1993 roku firma specjalizująca się w produkcji mebli biurowych. W pierwszych latach swojego istnienia skupiała się przede wszystkim na rynku czeskim. Już wtedy jej priorytetem było produkowanie różnego rodzaju krzeseł i foteli.

W chwili obecnej LD Seating produkuje krzesła i fotele przeznaczone do użytku domowego, a także dla biura. Dysponuje ona przestrzenią produkcyjną przekraczającą dziesięć tysięcy metrów kwadratowych i zatrudnia ponad osiemdziesięciu pracowników.

Wraz ze wzrostem popularności firma rozpoczęła sprzedaż swoich wyrobów na rynku europejskim (między innymi w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Norwegii). Produkty LD Seating cieszą się również zainteresowaniem klientów w Dubaju.

Wyświetlanie 1–20 z 59 wyników

Firma deklaruje, że proces produkcji mebli jest ściśle monitorowany na każdym etapie. Jednym z priorytetów jest ochrona środowiska, dlatego producent stara się wykorzystywać jak największe ilości surowców pochodzących z recyklingu.

Produkty LD Seating charakteryzują się ponadczasowym designem, trwałością, wysoką wartością użytkową. Firma oferuje swoim klientom nie tylko najlepszej jakości meble biurowe, ale posiada też specjalistów zajmujących się fachowym doradztwem.

22 czerwca LD Seating otrzymał certyfikat ISO 9001: 2015.

W ofercie firmy znajdują się krzesła i fotele pracownicze i gabinetowe, krzesła konferencyjne, sofy, ławki korytarzowe, pufy, czy krzesła barowe.

Quote Cart