Lady recepcyjne

W ofercie No Name Office znajdą Państwo wysokiej klasy meble do wyposażania recepcji. Oferujemy szeroką gamę modeli mebli recepcyjnych najwyższej klasy. Zachęcamy do sprawdzenia oferty w naszym salonie w Katowicach.

Co składa się na naszą ofertę mebli do recepcji?
Nasze portfolio zawiera meble najwyższej jakości z ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia. Dodatkowo charakteryzuje je zarówno klasyczny jak i nowoczesny design połączony z wysoką ergonomią.

Meble recepcyjne na zamówienie
Nie ograniczamy się tylko do tradycyjnych krzeseł, lad, biurek czy stolików kawowych. Oferujemy meble nietypowe, o unikatowych projektach oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb naszego klienta. W razie wątpliwości polecamy skorzystać z pomocy naszego zespołu specjalistów No Name Office. Nasi pracownicy wspierają w zakresie optymalizacji oraz zagospodarowania powierzchni recepcji i lobby, proponują sprawdzone rozwiązania i przygotowują kompletne kosztorysy.

Nietypowe dodatki i meble do recepcji
No Name Office stawia na niestandardowe rozwiązania. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę mebli miękkich. Dostępne są różnego rodzaju sofy, pufy, fotele, krzesła i podnóżki. Posiadamy także serię mebli modułowych z których można tworzyć ciekawe aranżacje. Warto też zwrócić uwagę na designerskie dodatki. W ofercie znajdziemy niecodzienne wieszaki, ścianki działowe oraz wykładziny. Stanowią one ciekawe urozmaicenie dla powierzchni recepcji i lobby.

Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach

Quote Cart