Nonameoffice oddaje do Państwa dyspozycji wysokiej klasy, nowoczesne krzesła konferencyjne o ponadprzeciętnej odporności na regularną eksploatację. Do naszej aktualnej oferty wchodzą meble wyłącznie wiodących polskich i europejskich producentów, a w tym m.in. Flokk, Estel, Pedrali, LD Seating, Profim, Bejot oraz oraz wielu innych. Sprawdź ofertę w naszym salonie w Katowicach.

Nonameoffice to stylowe i eleganckie krzesła konferencyjne

Dbamy, aby do naszego firmowego portfolio wchodziły krzesła konferencyjne, które łączą w sobie odpowiednie wrażenia estetyczne z wysoką funkcjonalnością.

Naszą ofertę podzieliliśmy na trzy segmenty, a w tym:

1. Segment ekonomiczny

Klasa budżetowa to tanie krzesła konferencyjne o b. dobrej relacji ceny do jakości wykonania, na którą składają się przede wszystkim modele marki Profim oraz LD Seating.

2. Segment średni

Segment średni to fotele odpowiednie do wyposażania średniej wielkości sal konferencyjnych, gdzie komfort użytkowania to priorytet. Modelem, po który nasi Klienci sięgają najchętniej  jest m.in.: tapicerowane krzesło FENDO marki Bejot. Fotel występuje w kilku wersjach – w pełni tapicerowany, tapicerowany w części lub bez jakiegokolwiek obicia materiałowego. Polerowane aluminium w połączeniu z szeroką gamą kolorystyczną czynią FENDO jednym z najciekawszych krzeseł konferencyjnych w tej kategorii.

3. Segment premium

Na ofertę krzeseł konferencyjnych klasy premium składają się przede wszystkim modele marki LD Seating z serii Melody, które bazują na naturalnej, starannie oprawionej skórze oraz elementach aluminiowych i drewnianych wykonanych z wielką precyzją.

Dlaczego krzesła  konferencyjne od Nonameoffice?

Nasza firma jest obecna na polskim rynku od wielu lat. Dbamy o to, aby nasze krzesła konferencyjne spełniały wszelkie standardy użyteczności, a zaproponowane przez zespół Nonameoffice rozwiązania wpisywały się w oczekiwania zarówno małych, jak i średnich oraz dużych Klientów.

Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach

Quote Cart