Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez wysokiej jakości krzeseł i foteli gabinetowych nie ma mowy o komfortowej pracy w biurze. W naszych salonach w Katowicach i w Krakowie przygotowaliśmy dla Państwa kolekcję foteli, które są nie tylko wygodne i solidnie wykonane, ale też zachwycają klasą i elegancją.

Krzesła i fotele gabinetowe od najlepszych producentów

Wiemy jak ważne dla naszych Klientów są stylowe i solidne krzesła i fotele gabinetowe, dlatego do stworzenia naszej kolekcji wybraliśmy jedynie produkty najlepszych światowych marek. Luksusowe fotele i krzesła gabinetowe produkują dla nas takie firmy jak Estel, Bejot, Flokk, Profi’m, Pedrali, a także LD Seating. Nawet wysokiej rozdzielczości zdjęcia nie oddają ich wyjątkowości, dlatego zapraszamy Państwa do Krakowa i Katowic, żeby przetestować je osobiście.

W przypadku krzeseł i foteli biurowych, które są bardzo intensywnie eksploatowane, ergonomia jest niezwykle ważna. Nasze produkty przed wypuszczeniem na rynek przeszły wymagające testy, które gwarantują, że sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach.

Stylowy gabinet świadczy o prestiżu firmy, dlatego producenci ekskluzywnych krzeseł i foteli biurowych położyli duży nacisk na estetykę swoich wyrobów. Fotele i krzesła biurowe znajdujące się w salonach firmy No Name Office przyciągają wzrok oryginalnymi, a zarazem niezwykle eleganckimi formami. Są one wykonane z wysokiej klasy materiałów. Ich twórcy podczas produkcji nie pomijali najdrobniejszych detali, dlatego nie znajdziemy w nich żadnych niedociągnięć – są perfekcyjne.

Quote Cart