Krzesła i fotele biurowe

W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej klasy krzesła biurowe, które podzieliliśmy na kilka standardowych kategorii, w tym m.in. krzesła gabinetowe, fotele biurowe, pracownicze i konferencyjne. Zachęcamy do sprawdzenia oferty w naszym salonie w Katowicach.

Krzesła biurowe do gabinetu
Naszą ofertę otwierają nowoczesne fotele gabinetowe, do których produkcji wykorzystano najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Niesłabnącą popularnością wśród Klientów No Name Office cieszą się m.in. ergonomiczne fotele z synchronicznym mechanizmem, które zapewniają swobodną i pełną regulację, dostosowując fotel do potrzeb użytkownika, a także tradycyjne fotele z naturalnej skóry.

W ofercie krzeseł biurowych do pokojów gabinetowych pojawiają się m.in. modele marek: Profim, Bejot LD Seating oraz Estel.

Krzesła dla pracowników
Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy także komfortowe krzesła biurowe o optymalnie wyprofilowanych siedziskach i oparciach, które gwarantują satysfakcjonujący komfort przed komputerem nawet przez wiele godzin.

Zdecydowana większość krzeseł i foteli biurowych, która wchodzi do naszej oferty dysponuje regulacją odcinka lędźwiowego oraz podnoszonymi i opuszczanymi podłokietnikami. Sprawdź również naszą ofertę krzeseł i foteli obrotowych

Krzesła biurowe do sal konferencyjnych

Proponujemy Państwu także pełne zestawy krzeseł do dużych sal audytoryjnych i pokojów konferencyjnych. W ofercie m.in. krzesła Profim o wysokiej klasy materiałach wykończeniowych, a także kultowe fotele grupy Flokk.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą uzupełniającą, w skład której wchodzą nowoczesne trawersy i hokery do kuchni oraz pomieszczeń wypoczynkowych w biurach.

 Krzesła biurowe Katowice i Krzesła biurowe Kraków!

Quote Cart