Krzesła i fotele audytoryjne

No Name Office proponuje Państwu wysokiej klasy, nowoczesne krzesła audytoryjne o wysokim standardzie wykończenia, ponadprzeciętnej ergonomii i komforcie użytkowania.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty w naszym salonie w Katowicach.

Krzesła audytoryjne o wysokim standardzie

Do naszej oferty wchodzą zarówno tradycyjne krzesła audytoryjne jak i nowoczesne designerskie projekty. Gwarantujemy, że wszystkie fotele, które znajdą Państwo w tej kategorii to nie tylko niezawodne, ale i w 100% bezpieczne dla zdrowia meble. Każdy fotel audytoryjny jest zaprojektowany z dbałością o jego ergonomię, jednocześnie dbając o odpowiednią postawę oraz gwarantując wysoki komfort siedzenia nawet przez wiele godzin. Każdy model krzesła występuje w kilku różnych wersjach kolorystycznych.

Oferta krzeseł audytoryjnych

Niezależnie od wybranego systemu, każdy fotel został zaprojektowany z dbałością o detale i charakteryzuje się wysoką odpornością na regularną eksploatację. W naszej ofercie posiadamy fotele audytoryjne drewniane, laminowane oraz tapicerowane. Wiele modeli bazuje na innowacyjnych materiałach typu poliamid, który znosi znacznie więcej od tradycyjnych tapicerek z włókien naturalnych i syntetycznych.

Krzesła audytoryjne od No Name Office to:

•         Zarówno klasyczne jak i nowoczesne wzornictwo,

•          Komfort i wygoda siedzenia,

•          Pełna ochrona gwarancyjna,

•          Wysokiej klasy materiały wykończeniowe.

Quote Cart