FLOKK jest to skandynawska firma z siedzibą w Oslo, specjalizująca się w tworzeniu mebli biurowych. Jej początki sięgają 2007 roku. Marka powstała z połączenia trzech firm: HÅG, RH i RBM, które posiadały długą tradycję produkcji mebli. Z czasem przyłączała ona kolejne przedsiębiorstwa. Produkty marki FLOKK są obecnie sprzedawane w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie – między innymi w Norwegii, Szwecji, Danii, Niemczech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Singapurze, USA, Kanadzie, Chinach i Australii.

Celem FLOKK jest stanie się europejskim liderem w zakresie produkcji mebli biurowych. Firma szczególny nacisk kładzie na ochronę środowiska. Wszystkie produkty FLOKK wytwarzane są w taki sposób, żeby w jak najmniejszym stopniu ingerować w środowisko naturalne. Kolejnym warunkiem, które muszą spełniać jest bezpieczeństwo dla zdrowia człowieka.

Meble biurowe marki FLOKK charakteryzują się ergonomią, solidnym wykonaniem, a także niepowtarzalnym wzornictwem. Krzesła biurowe marki FLOKK regularnie zdobywają międzynarodowe nagrody.

Cały asortyment marki FLOKK są wytwarzane w zakładach produkcyjnych w Røros w Norwegii, Zwolle w Holandii i Nässjö w Szwecji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Quote Cart