B Group SMART krzesło pracownicze

SMART – nowy wymiar siedzenia

Opis

SMART to narzędzie do pracy we współczesnym świecie. Zmiany w naszym systemie pracy wymagają niebanalnych i sprytnych rozwiązań. Pracownik coraz rzadziej przywiązany jest do jednego stanowiska pracy. To on decyduje gdzie pracuje i na czym w zależności od bieżących potrzeb. Krzesło które ma spełnić te wymogi musi być: trwałe, nowoczesne, intuicyjne, uniwersalne.
Produkt idealnie spełnia wymagania do pracy co-work, hot-desk oraz home-office. Dostosowany jest do potrzeb pracy z urządzeniami przenośnymi jak i do pracy klasycznej. Minimalistyczny design oraz intuicyjna obsługa ułatwia użytkownikowi prace i pozwala stwierdzić, że jest to krzesło dla każdego.

Informacje dodatkowe

Cena netto:

od 1.400,00 zł

Parametry techniczne

  • Mechanizm: synchroniczny, stanowiący integralny element konstrukcji krzesła, pozwala na synchroniczne odchylenie oparcia i siedziska w stosunku 2:1 z funkcją pochylania przedniej krawędzi zapobiegającej uciskowi na odcinek udowy podczas pracy. Obsługa mechanizmu za pomocą ukrytych pod siedziskiem cięgien sterowanych linkowo. Linki ukryte w specjalnych tłoczeniach w osłonie siedziska.
  • Baza: 5-cio ramienna wykonana z tworzywa sztucznego z elementami nośnymi ze stali
  • Podłokietniki: regulowane podłokietniki zintegrowane z oparciem krzesła
  • Kółka: twarde, miękkie lub uniwersalne
  • Siedzisko: wykonane z tworzywa sztucznego, pokryte pianką wylewaną o gęstości 65 kg/m3, wykończone tapicerką
  • Oparcie: wykonane z tworzywa sztucznego zintegrowane z resztą krzesła; możliwość tapicerowania siatką lub tkaniną

Pliki do pobrania

B Group_smart_katalog

B Group_smart task_CAD

Quote Cart