Serwis krzeseł biurowych - Katowice, Kraków
Nasza firma dodatkowo świadczy usługi z zakresu gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu krzeseł i foteli obrotowych. Czy wiesz, że średniej klasy krzesło pracownicze, użytkowane w 8-godzinnym trybie pracy wymaga serwisowania już po dwóch latach użytkowania?

W oparciu o doświadczenie naszych fachowców wiemy, że najczęściej naprawa polega na poprawieniu mocowania podłokietników i oparcia. Nie zawsze jednak usterki są tak drobne. Często spotykamy się również z takimi problemami jak:

- uszkodzony siłownik gazowy (siedzisko opada lub pozostaje w najwyższym punkcie bez możliwości zmiany wysokości),
- przetarta lub uszkodzona tapicerka,
- złamane kółka,
- oraz pęknięta nakładka lub podstawa podłokietnika.

Serwisowanie krzeseł z NoNameOffice

serwis krzeseł Jedną z naszych największych zalet naszej oferty jest fakt, że wszystkie naprawy wykonujemy w siedzibie firmy klienta. W związku z czym nie musi on martwić się transportem lub wysyłką krzeseł. W przypadkach gdy serwis wymaga zamówienia nowego elementu, czas realizacji naprawy nie przekracza nawet 3 tygodni.

Obawiasz się, że Twoje krzesło jest już ”za stare” na serwisowanie? Spokojnie, jeżeli zaprzestano produkcji uszkodzonego krzesła i brak części zamiennych – zawsze mamy dla Ciebie inne rozwiązanie. W ciągu kilku godzin przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę na zakup nowego krzesła obrotowego. Wycena serwisu jest przygotowywana indywidualnie i składa się na nią: ilość krzeseł do serwisu, rodzaj napraw oraz koszty dojazdu lub wysyłki.

Przygotowanie wyceny serwisu krzeseł lub wymiany jest całkowicie bezpłatne. Klient ponosi jedynie koszty dojazdu ekipy serwisowej, które anulujemy w przypadku zamówienia usługi.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą pomocą skontaktuj się z nami.