O firmie

NO NAME OFFICE - nowa jakość na rynku !

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wyposażaniu wnętrz biurowych. No Name Office tworzy zespół fachowców o długoletnim doświadczeniu w dziedzinie aranżacji powierzchni biurowej.
Wyposażenie nowoczesnego biura to dla nas wyzwanie. Oferta, którą Państwu proponujemy jest dostosowana do wymogów stawianych nam obecnie przez rynek. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów proponując optymalne rozwiązania zagospodarowania powierzchni.
Każdy element Państwa biura, call center, gabinetu, sali konferencyjnej bądź recepcji musi być odpowiednio dobrany aby efekt końcowy spełnił Państwa oczekiwania.
Pracując nad projektem, szczególny nacisk kładziemy na ergonomię, akustykę i dobry design. Realizację takiego zadania zapewnią nam renomowani producenci, których reprezentujemy:

VITRA - ikona designu, która nie wymaga prezentacji
Mebelux, Dobra Forma, LAS Mobili - wysokiej jakości meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne oraz recepcyjne
SITAG, PROFI'm, Giroflex, LD Seating, Bejot - krzesła i fotele obrotowe, krzesła konferencyjne
Polflor - wykładziny obiektowe na każdą powierzchnię
Patt - panele akustyczne, ścienne i sufitowe
Estel – fotele kinowe i audytoryjne
Fagerhult – profesjonalne oświetlenie biurowe

I wiele innych....

Oczywiście wykonanie projektu to nie wszystko. Zapraszamy do naszych salonów ekspozycyjnych w Katowicach, gdzie osobiście możecie Państwo sprawdzić jakość proponowanych przez nas produktów. Począwszy od projektu aż po realizację jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy !