PANELE ŚCIENNE

W tej kategorii znajdą Państwo najwyższej jakości panele ścienne  sufitowe, zawieszane oraz akustyczne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty w naszych salonie w Katowicach

Panele ścienne do biur i sal konferencyjnych

Naszym klientom możemy zaproponować, szeroką ofertę paneli ściennych wykonanych z materiałów najwyższej jakości, charakteryzującą się niezwykłym i niepowtarzalnym designem. Posiadamy ogromny wybór wzorów, tworzyw oraz bogatą gamę kolorystyczną, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W swojej ofercie posiadamy panele ścienne renomowanych marek takich jak:

  • - 4Akustik

  • - Isle

  • - Letwood

  • - Stilwall

Posiadają one wszelkie niezbędne certyfikaty, a materiały z jakich są wykonane są bezpieczne dla naszego zdrowia, dzięki czemu mogą być wykorzystywane  w budynkach użyteczności publicznej.

Panele sufitowe i zawieszane

Firma Noname office, zawsze chętnie wychodzi na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego w naszej ofercie poza standardowymi panelami sufitowymi znajdą Państwo również wysokiej jakości panele zawieszane. Niestety nie w każdym pomieszczeniu możliwe jest zamontowanie tradycyjnych paneli sufitowych. W związku z tym mamy dostępne  aż czterech typy paneli zawieszanych, o różnej gęstości perforacji i szczelin, dzięki czemu możemy uzyskać idealną akustykę w niemal każdym pomieszczeniu.

Panele akustyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo panele akustyczne, które idealnie pochłaniają dźwięk zarówno na ścianach jak i sufitach. Ponadto oferujemy również panele akustyczne w formie ścianek działowych, które tworzą świetną barierę akustyczną. Panele z naszej oferty idealnie sprawdzą się w miejscach użyteczności publicznej takich jak np. sale wykładowe, sale kongresowe oraz przestrzeniach typu open space.