Sofy i fotele biurowe

No Name Office oddaje w Państwa ręce bogatą kolekcję sof i foteli do zastosowania we wnętrzach biurowyh i domowych na którą składają się meble wiodących Polskich oraz zagranicznych producentów. Obejrzyj je w naszych salonach w Katowicach i Krakowie!

Przede wszystkim oryginalne fotele biurowe

Wśród najbardziej komfortowych foteli biurowych, które znajdą Państwo w naszej ofercie są m.in.:

1. Fotel biurowy Profim October

Odpowiedni do gabinetu i biura. Doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, minimalistycznie urządzonymi wnętrzami, jak i przestrzeniami użytkowymi utrzymanymi w stylu retro. October jest przy tym b. komfortowy i doskonale znosi nawet regularną eksploatację.

Ze względu na starannie wyprofilowane siedzisko, Profim October to fotel, który mogą Państwo wykorzystać do zagospodarowania każdej przestrzeni nieformalnej lub wypoczynkowej.

2. Fotel biurowy Profim Vancouver Box

Oryginalny fotel biurowy, odpowiedni do mniej formalnych gabinetów i pomieszczeń użytkowych dla gości. Oryginalna stylistyka, miękkie siedzisko i krótkie, chromowane nogi stawiają ten mebel w samej czołówce naszego zestawienia.

3. Fotel biurowy Makbet Style Only

Only to jeden z najciekawszych foteli biurowych, jaki znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Osadzone na giętych, chromowanych profilach siedzisko i wysokiej klasy ekologiczna skóra to tylko dwa z przynajmniej pięciu powodów, dla których nasi Klienci tak chętnie wybierają Only.

Dlaczego fotele biurowe od Nonameoffice?

Fotele Nonameoffice to meble, do których produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej klasy materiały niewrażliwe na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i chemię czyszczącą.  Ich ergonomiczna budowa gwarantuje ponadprzeciętny komfort użytkowania, a oryginalne wzornictwo wpływa motywująco na zespół.

Naszym Klientom gwarantujemy pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie wyboru foteli i sof biurowych, pomoc w zakresie zagospodarowania wolnej przestrzeni i doboru mebli wpisujących się w Państwa indywidualne oczekiwania.

Zapraszamy do naszych salonów w miastach Katowice i Kraków