W portfolio Nonameoffice znajdą Państwo wysokiej klasy krzesła do wyposażania powierzchni hotelowych, pokojów, apartamentów, jadalni, a nawet sal konferencyjnych. Sprawdź ofertę w naszych salonach w Katowicach i Krakowie. 

 

Krzesła do hotelu o wysokim standardzie

Do naszej oferty wchodzą zarówno tradycyjne krzesła dla gości (krzesła do pokojów gościnnych, do pomieszczeń wypoczynkowych, lobby itd.), jak i eleganckie krzesła do jadalni lub pokoju konferencyjnego. Krzesła od Nonameoffice to połączenie nowoczesnego designu z klasyczną elegancją.

Gwarantujemy, że wszystkie krzesła, które znajdą Państwo w tej kategorii są nie tylko niezawodne ale i w 100% bezpieczne dla zdrowia gości. Charakteryzuje je zarówno wysoka jakość wykonania, estetyczny wygląd  ale przede wszystkim komfort. Wybierając wyposażenie hotelu zawsze warto kierować się wygodą gości.

Szeroki wybór krzeseł do hoteli

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę modeli krzeseł hotelowych. Mogą Państwo wybierać spośród ponad 260 produktów tego typu. Prezentujemy nie tylko klasyczne drewniane krzesła, ale także nowoczesne i designerskie projekty. Niezależnie od stylu w jakim urządzony jest hotel, gwarantujemy, że znajdą u nas Państwo fotele spełniające wszelkie wymagania.

Krzesła do hoteli od Nonameoffice to:

–                    nowoczesne wzornictwo,

–                    wygoda i komfort

–                    pełna ochrona gwarancyjna

–                    materiały najwyższej klasy

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt.

Zapraszamy do naszych salonów w miastach Katowice i Kraków