Krzesła pracownicze

Nonameoffice proponuje Państwu wysokiej klasy, nowoczesne krzesła pracownicze o wysokim standardzie wykończenia, ponadprzeciętnej ergonomii i komforcie użytkowania. Sprawdź ofertę w naszych salonach w Katowicach i Krakowie.

Krzesła pracownicze o wysokim standardzie

Do naszej oferty wchodzą zarówno tradycyjne meble do wyposażania wnętrz dla gości (krzesła do poczekalni, do pomieszczeń wypoczynkowych itd.), jak i nowoczesne krzesła obrotowe z regulowaną wysokością siedziska, podparciem odcinka lędźwiowego, głowy i karku.

Gwarantujemy, że wszystkie krzesła, które znajdą Państwo w tej kategorii to nie tylko niezawodne, ale i w 100% bezpieczne dla zdrowia meble. Każdy fotel pracowniczy może pochwalić się zaawansowanymi mechanizmami, które dbają o odpowiednią postawę i zapewniają wysoki komfort pracy przy biurku nawet przez wiele godzin.

Każdy model krzesła występuje w kilku różnych wersjach kolorystycznych.

Krzesła dla menadżerów i pracowników

Naszą ofertę podzieliśmy na 3 kategorie:

•         tradycyjne krzesła pracownicze,

•         krzesła i fotele menadżerskie,

•         fotele gabinetowe.

Niezależnie od wybranego segmentu, każdy fotel został zaprojektowany z dbałością o detale i charakteryzuje się wysoką odpornością na regularną eksploatację. Wiele modeli bazuje na innowacyjnych materiałach typu poliamid, który znosi znacznie więcej od tradycyjnych tapicerek z włókien naturalnych i syntetycznych.

W katalogu Nonameoffice znajdą Państwo krzesła pracownicze uznanych polskich i europejskich producentów, a w tym m.in. Magis Design, Profim, Giroflex, a także Vitra, Bejot.

Fotele pracownicze od Nonameoffice to:

•         nowoczesne wzornictwo,

•         regulacja siedziska w kilku płaszczyznach,

•         pełna ochrona gwarancyjna,

•         wysokiej klasy materiały wykończeniowe.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt. Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze krzeseł pracowniczych i optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni użytkowej w biurze.

Sprawdź naszą ofertę: Krzesła pracownicze Kraków i krzesła pracownicze Katowice!