Krzesła biurowe

W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej klasy krzesła biurowe, które podzieliliśmy na kilka standardowych kategorii, a w tym m.in. krzesła gabinetowe, pracownicze i konferencyjne. Sprawdź ofertę w naszych salonach w Katowicach i Krakowie

Krzesła biurowe do gabinetu

Naszą ofertę otwierają nowoczesne krzesła gabinetowe, do których produkcji wykorzystano najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Niesłabnącą popularnością wśród Klientów Nonameoffice cieszą się m.in. ergonomiczne krzesła z siłownikami gazowymi i mechanizmami, które zapewniają swobodną regulację poziomu nacisku pleców na oparcie (oparcie wykonane z anatomicznych żeber w technologii 3D), a także tradycyjne fotele naturalnej skóry.

W ofercie krzeseł biurowych do pokojów gabinetowych pojawiają się m.in. modele marek:

•         LD Seating,

•         Vitra,

•         Sitag,

•         Profim,

•         Magis Design.

Krzesła dla pracowników

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy także komfortowe krzesła biurowe dla pracowników o optymalnie wyprofilowanych siedziskach i oparciach, które gwarantują satysfakcjonujący komfort przed komputerem nawet przez wiele godzin.

Zdecydowana większość foteli, która wchodzi do naszej oferty dysponuje regulacją odcinka lędźwiowego oraz podnoszonymi i opuszczanymi podłokietnikami.

Zestawy krzeseł biurowych do sal konferencyjnych

Proponujemy Państwu także pełne zestawy krzeseł do dużych sal audytoryjnych i wewnętrznych pokojów konferencyjnych. W ofercie m.in. krzesła Profim o wysokiej klasy materiałach wykończeniowych i skórą naturalną lub ekologiczną do wyboru, a także duże fotele Conference marki Vitra o miękkich siedziskach i mechanizmie Flowmotion.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą uzupełniającą, do której wchodzą nowoczesne trawersy i hokery do kuchni oraz pomieszczeń wypoczynkowych w biurach.

Zamów Krzesła biurowe Katowice i Krzesła biurowe Kraków!