Restauracja i Hotel

Oferta Nonameoffice to najwyższej klasy meble do restauracji,  jadalni, kawiarni. Proponujemy Państwu duże i małe stoły dopasowane do indywidualnych potrzeb, z których wszystkie charakteryzują się doskonałą jakością i ergonomią. Sprawdź ofertę w naszych salonach w Katowicach i Krakowie. 

Co składa się na ofertę mebli restauracyjnych?

1.            Krzesła restauracyjne

Krzesła restauracyjne z naszej aktualnej kolekcji to najwyższej jakości meble tapicerowane i nietapicerowane, które mogą Państwo wykorzystać do aranżacji restauracji. W naszej ofercie można znaleźć zarówno klasyczne modele krzeseł drewnianych jak i nowoczesne designerskie projekty.

2.            Stoły i stoliki

Stoły i stoliki restauracyjne Nonameoffice charakteryzują się uniwersalnym wzornictwem, dzięki czemu doskonale pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych wnętrz. Na  ofertę naszej firmy składają się nie tylko konwencjonalne stoły z lekkiej płyty laminowanej, ale i te, do których produkcji wykorzystano stal oraz hartowane, niewrażliwe na uszkodzenia szkło.

3.            Meble restauracyjne miękkie (tapicerowane)

Niebanalne wzornictwo, wysokiej klasy materiały wykończeniowe i trwałość na lata to tylko niektóre z zalet mebli miękkich od Nonameoffice. Warto ożywić przestrzeń restauracji nietypowymi meblami, które zapewnią komfort i wygodę klientom. W swojej ofercie posiadamy różne modele tapicerowanych foteli, puf oraz modułowych sof.

4.            Hokery

Hokery są świetnym rozwiązaniem w przypadku aranżacji restauracji, baru lub kuchni. Modele dostępne w naszej ofercie, świetnie współgrają z innymi krzesłami i meblami Nonameoffice. Świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach, ale także w klasycznych wnętrzach.

Sprawdź ofertę na meble do restauracji w naszych salonach w miastach Katowice i Kraków