Stoły Konferencyjne

Meble konferencyjne i stoły konferencyjne NoNameOffice to najwyższej klasy produkty do wyposażania wewnętrznych sal audytoryjnych w biurach i innych przestrzeniach użytkowych. Proponujemy Państwu duże i małe stoły dopasowane do indywidualnych potrzeb, z których wszystkie charakteryzują się wysoką ergonomią i gwarantują optymalne warunki do pracy dla kadry pracowniczej oraz menadżerskiej. Sprawdź nasze salony w Katowicach i Krakowie

7 wiodących producentów mebli i stołów konferencyjnych w NoNameOffice

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą podzieliliśmy według producentów: Vitra, Pedrali, Dobra Forma, Mebelux, Las Mobili, Dobra Forma oraz Maro.

Stoły i meble konferencyjne Mebelux

Kolekcja stołów konferencyjnych Mebelux została podzielona na kilka zestawów: Pulsar, Profil, EVO, ML-50, a także Brand i Binar. Zapewniamy, że niezależnie od wybranej serii, blaty robocze Mebelux zostały wykonane z wysokiej klasy płyt wiórkowych (płyta wiórowa wielowarstwowa), które zapewniają satysfakcjonującą trwałość na lata, a przy tym są lżejsze od wielu konkurencyjnych mebli.

Do każdego ze stołów mogą Państwo dopasować zestaw krzeseł konferencyjnych.

Stoły i meble konferencyjne Maro

W Państwa ręce oddajemy także zaprojektowane z wysoką dbałością o detale, stoły konferencyjne marki Maro, które występują w kilku różnych wersjach kolorystycznych i wykończeniowych (stoły modułowe, klasyczne, z klasycznymi lub pogrubianymi blatami, ze wstawkami ze szkła lub bez).

Stoły i meble konferencyjne Dobra Forma

Nowoczesne, trwałe stoły Dobra Forma to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów. Ze względu na swoją budowę, wszystkie modele z tej serii mogą być zestawiane w moduły i to w różnych konfiguracjach.

Oferta uzupełniająca: meble i akcesoria do stołów

Na naszą ofertę uzupełniającą składają się z moduły gniazd do stołów i mebli konferencyjnych, koszyki i osłony na kable oraz wiele innych akcesoriów.

Zapraszamy do naszych salonów w miastach Katowice i Kraków