Oświetlenie biurowe Katowice

W portfolio Nonameoffice znajdą Państwo wysokiej jakości oświetlenie, które podzieliliśmy na takie kategorie jak:  biurowe, domowe oraz zewnętrzne.  W celu obejrzenia asortymentu, zapraszamy do naszego biura w Katowicach.

Oświetlenie do biura

Noname office swoim klientom oferuje szeroki wybór specjalistycznego oświetlenia biurowego. W  naszym katalogu prezentujemy zarówno tradycyjne świetlówki liniowe jak i również ciekawe lampy sufitowe oraz podłogowe. Wszystkie produkty, które oddajemy do dyspozycji naszym klientom posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz są przystosowane do warunków biurowych. Innowacyjne układy optyczne, zastosowane w naszych lampach, pozwalą na duży komfort pracy oraz nie powodują zmęczenia podczas długiego przebywania w pomieszczeniu.

W naszej ofercie oświetlenie do biura znajdują się lampy od renomowanych producentów takich jak:

  • PEDRALI

  • LIRA LIGHTING

  • VITRA

Oświetlenie do domu

W naszej ofercie poza klasycznym oświetleniem biurowym, znajdą Państwo również oświetlenie przeznaczone do użytku domowego. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem, w którym można znaleźć nowoczesne designerskie projekty oraz tradycyjne lampy sufitowe, stołowe, biurkowe i podłogowe. Szeroki wybór wzornictwa oraz zróżnicowany asortyment, sprawiają, że nasze produkty pasują do wnętrz w niemal każdym stylu.

Oświetlenie zewnętrzne

Po za oświetleniem do domu i biura proponujemy Państwu również wysokiej jakości oświetlenie zewnętrzne. Nasz katalog bogaty jest w ciekawe instalacje oświetleniowe, dzięki którym można stworzyć niepowtarzalne aranżacje zarówno w prywatnym ogrodzie jak i otoczeniu biura lub innego obiektu przemysłowego.

Odwiedź nas w Katowicach