Meble pracownicze

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą mebli pracowniczych. Na tę serię składają się gotowe systemy do montażu w biurach i gabinetach, a w tym m.in. komody menadżerskie, biurka,stoliki, witryny oraz ścianki do dzielenia otwartych przestrzeni. Sprawdź ofertę w naszych salonach w Katowicach i Krakowie. 

Naszym Klientom proponujemy wyłącznie najwyższej klasy meble o nowoczesnym wyglądzie oraz prostej i co za tym idzie – niezawodnej konstrukcji.

Co wchodzi w skład mebli pracowniczych Nonameoffice?

Nonameoffice oddaje do Państwa dyspozycji w sumie kilkanaście kompletnych systemów mebli pracowniczych oraz kilka serii ścianek działowych do zastosowania w biurach typu open space.

Nasza firma współpracuje z wiodącymi producentami, a w tym: Mebelux, Las Mobili, Dobra Forma, Maro, Vitra oraz Bejot i Sitag, więc mogą być Państwo pewni, że każdy system to gwarancja trwałości na lata, wysokiego komfortu użytkowania i satysfakcjonujących wrażeń estetycznych.

Meble pracownicze z kolekcji Maro, Las Mobili i Mebelux

A: Maro: z myślą o nowocześnie urządzonych biurach

Maro to nowoczesne meble do biura i gabinetu, które łączą w sobie wysoką estetykę wykonania z atrakcyjną ceną i bardzo wysoką funkcjonalnością. Ze względu na uniwersalny charakter, meble Maro mogą być uzupełnione o inne elementy z kolekcji producenta.

Optymalne rozmiary ułatwiają rozsądne zagospodarowanie przestrzeni biurowej.

B: Las Mobili: meble pracownicze bez jakichkolwiek kompromisów

Eleganckie, wykończone z wysoką dbałością o detale meble, które ułatwiają pracę grupową. Mogą być dowolnie łączone i dzielone ściankami. Producent przewidział możliwość dopasowania całego systemu do dużych ekranów multimedialnych.

Poza tym Las Mobili to starannie ukryte okablowanie, mocne, stalowe stelaże i kontenery oraz logiczny podział szuflad i witryn na moduły.

C: Mebelux: gdzie klasyka spotyka się z funkcjonalnością

Na kolekcję mebli pracowniczych Mebelux składa się 7 różnych serii, z których pierwsza część to klasyczne meble gabinetowe utrzymane w ciepłych barwach drewna – druga, nieco surowe, modernistyczne stanowiska pracy (montaż według potrzeb Klienta i  indywidualnego układu biura).

Zapraszamy do naszych salonów w miastach Katowice i Kraków