Meble gabinetowe

W portfolio Nonameoffice znajdą Państwo wysokiej klasy meble do wyposażania powierzchni gabinetowych, biurowych i użytkowych.  Sprawdź ofertę w naszych salonach w Katowicach i Krakowie. 

Oferta mebli gabinetowych

Meble gabinetowe to przede wszystkim biurka, krzesła, fotele, stoły i komody. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, wykonane przez wiodących producentów, a w tym m.in.:

•          Mebelux,

•          Las Mobili,

•          Dobra Forma,

•          Maro,

•          Vitra.

Dodatkową zaletą naszych mebli gabinetowych jest podwyższona odporność na eksploatację (ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy odbarwienia). Ponadto produkty Nonameoffice objęte są pełnym serwisem gwarancyjnym. Biurka, regały i stoły to elementy wykonane w całości z wysokogatunkowej płyty laminowanej, które doskonale znoszą ciągłą ekspozycję na promieniowanie ultrafioletowe, dzięki czemu nie wymagają regularnej pielęgnacji.

Dlaczego warto wybrać meble gabinetowe Nonameoffice?

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie meble najwyższej klasy, o podwyższonej żywotności. Ponad to prezentujemy szeroką gamę, różnych modeli krzeseł, regałów, biurek, mebli miękkich (tapicerowanych) oraz designerskich dodatków. Dodatkowo wszystkie nasze produkty objęte są pełną ochroną gwarancyjną.

Skorzystaj z pomocy fachowców!

Zespół Nonameoffice pozostaje do Państwa dyspozycji. Nasi eksperci pomagają nie tylko w doborze podstawowych mebli gabinetowych, ale i optymalnym zagospodarowaniu wnętrza. Projekty dopasowywane są do indywidualnych potrzeb Klientów.

W zakresie wyposażania wnętrz firma Nonameoffice współpracujemy zarówno z małymi przedsiębiorcami, jak i największymi podmiotami gospodarczymi.

Zapraszamy do naszych salonów w miastach Katowice i Kraków