Szafy biurowe

W katalogu Nonameoffice znajdą Państwo szeroki wybór szaf biurowych od renomowanych producentów. Oferujemy szafy schowkowe oraz ubraniowe. Sprawdź ofertę w naszych salonie w Katowicach.

Szafy schowkowe

Szafa to obowiązkowy mebel w każdym biurze. Jest niezbędna do przechowywania dokumentów, akcesoriów, innych sprzętów elektronicznych oraz odzieży.

W ofercie Nonameoffice znajdą Państwo szafy z:

  • różnego rodzaju frontami i mechanizmami zamykającymi,

  • możliwością indywidualnego zaprojektowania wnętrza,

  • wykorzystaniem najnowszych technologii ( wentylacja)

oraz w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.

Szafy ubraniowe

Żadne pomieszczenie, w którym na co dzień przebywa wiele osób  nie może się obyć bez szafy do przechowywania ubrań. W zależności od przeznaczenia danego obiektu w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szafki idealnie dostosowane do obiektów sportowych, przemysłowych, tradycyjnych biur, gabinetów a nawet prywatnych mieszkań. Różne rodzaje wykończenia, indywidualne podejście do każdego projektu oraz wyobraźnia naszych projektantów, pozwalają nam na tworzenie niepowtarzalnych aranżacji.

Szafy biurowe Nonameoffice

Meble biurowe Nonameoffice wykonane są z najwyższą precyzją oraz przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Renoma producentów z jakimi współpracujemy pozwala oferować naszym klientom pełną ochronę gwarancyjną.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt. Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze oraz zaprojektowaniu idealnej szafy biurowej, a także optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni pomieszczenia.